Seadmete ja komponentide monteerimine

Firma Baltic Metal Construction OÜ (ВМС) pakub montaaži- ja šeffmontaažiteenuseid nii kompleksis meie firma poolt tarnitavate seadmete kui ka tellija eraldi projektide puhul. See teenus lepitakse kokku ja kooskõlastatakse iga projekti puhul eraldi.

Spetsiaalselt neil eesmärkidel asutati firmas montaažiüksus.

BMC koosseisu kuuluvad kõrge kvalifikatsiooniga insener-tehnilised töötajad, monteerijad ning keevitajad, kellel on tohutud töökogemused tööst ehitusplatsidel, mitmesugustes terminalides, tehastes ja elektrijaamades.

Ehitus- ja paigaldustööde tegemiseks on firmal BMC kõik vajalikud seadmed (mobiilne ehituslinnak, keevitusseadmed, paigaldusrakised, ehitustellised, samuti võimalus kasutada vajalikke tõsteseadmeid, isikukaitsevahendid jne).

Teenuste liigid:

  • Tööstusettevõtete tehnoloogiliste seadmete paigaldamine
  • Gaasiseadmete ja gaasitorude paigaldamine
  • Vedelikureservuaaride tarnimine ja paigaldamine
  • Tuletõrjesüsteemide seadmete ja torujuhtmete monteerimine naftakeemiaterminalides
  • Metallkonstruktsioonide monteerimine (fermid, üleminekusillad, hoonete karkassid, platvormid)
  • Remonditööd (torujuhtmete paigaldamine / lahtivõtmine, mahutite remont, pumbajaamade ja katlamajade hooldus)

Meie töötajatel on kogemusi töötamisest ehitusplatsidel nii Eestis (VKG, HORIZON PULP & PAPER LTD, TankChem AS, VOPAK, Alexela) kui ka niisugustes Euroopa riikides nagu Belgia, Holland ja Norra (Europoort Rotterdam, Shell, EoN Alexela, Lukoil).

Lisaks Euroopa kvaliteedisertifikaadile ISO 9001 ning paljudele muudele sertifikaatidele ja protseduuridele on firma sertifitseeritud ohutustehnika ja keskkonnakaitse valdkonnas vastavalt Euroopa standardile VCA SCC.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru