Värvimisjaoskond

Jaoskonna üldpind üle 1000 m².

Puhastamine tagist, roostest ja vanast värvist toimub haavelpuhastuskambris mõõtmetega 6 x 6 x 15 m, kasutades teraspuru G40, mis annab pinna puhtuse ja kareduse suhtes parima tulemuse. Pinna karedust kontrollitakse vastavalt standardile ISO 8503-2, puhtuse taset Sa 2,5-3 vastavalt rahvusvahelisele standardile ISO 8501-1:2007. Kliimatingimuste ning märja ja kuiva värvikihi paksuse pidev kontrollimine tagab kõrge kvaliteedi. Peamised värvimisskeemid: alküüd- ja epoksüvärvid polüuretaan- või polüsiloksaankattega. Korrosioonikaitse kestus on kuni 15 aastat ja kauem, vastavalt standardile ISO 12944-5.

Puhastamine ja värvimine toimub ainult soojades tingimustes. Tsehhi temperatuur ei lange kunagi alla +10ºС, mis tagab kaitsekatete õige ja prognoositava polümeriseerumise.

Kuiva kihi paksust kontrollitakse vastavalt standardi ISO 2808 nõuetele.

Olenevalt projektist kaetakse pinnad erinevate korrosioonitõrjevahenditega. Nende peamised tarnijad on International, Jotun, Hempel, Teknos, Tikkurila, Carboline jt.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru